KONST / Litografier / Litografi 15507110
nr 1550 7110
LG Lundberg
(f. 1938), Sverige
Litografi, Komposition. Signerad, numrerad 20/80, daterad 1986. Bildmått: 24x35 cm, yttermått inklusive ram: 38x47 cm
Lars Gösta Lundberg, svensk bildkonstnär född 1938 i Limhamn, Malmö.
Utrop:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:22:42
LG Lundberg
Läs mer om LG Lundberg